Referanseliste til forskjellige biofyringsanlegg (uthevede navn har bilder)

Etternavn Fornavn Adresse Årstall Kjele Driftstype
1
Riiser Ole-Thorvald Riiser 1827 Hobøl 2007 CN 80 Korn
2
Onsager Ole-Hilmar Onsaker Gård, 1593 Svinndal 2007 CN 80 Korn
3
Fauske Ola Jørgen . 2008 CN 25 Verksted
4
MN Vekst Bernt Sagnes 7820 Spillum 2009 CN 120 Trykkeri, lakkavd. Kontorer
5
Toverød Sven 1591 Sperrebotn 2008 CN 120 Kylling
6
Anstensrud Jens Hvidsten 1827 Hobøl 2008 . Foringsdyr
7
Spesial Lister . . 2008 CN 120 Høvleri
8
Enderød Anders 1591 Sperrebotn 2008 CN 15 Unit Villa
9
Roos Per Olav Bråthe 1593 Svinndal 2008 CN 40 Verksted
10
Neste Nils Kristian 2960 Røn 2008/2011 CN 25 Verksted
11
Universitetet i Agder . Fjæreveien 30 4885 Grimstad 2008 CN 25 Forskning
12
Kristoffersen Thomas Vassbygda 7500 Stjørdal 2008 CN 80 Snekkerverksted
13
Brenne Karl Håvard Heggstad 7620 Skogn 2008 CN 120 Kylling
14
Solberg Ståle Skjulstadvn 361, 1746 Skjeberg 2009 CN 120 Kalkun
15
Fornes Gunnar Fornes 7520 Hegra 2009 CN 120 Kylling
16
Ronglan Jon Erik Ronglan 7623 Ronglan 2009 CN 120 Gris
17
Kolberg Amund Skjebergvn 420, 1746 Skjeberg 2009 CN 120 Kylling
18
Ryningen Øystein Hovlandsdal, 6968 Flekke 2009 CN 80 Villa
19
Skovseth Martin Follvel, 2150 Årnes 2009 CN 120 Gris
20
Grønli Anders Åsbygda, 2450 Rena 2009 CN 40 Villa
21
Løken Hans Tveter, 1593 Svinndal 2009 CN 80 Verksted
22
Flatanger Vaskeri MN Vekst Storlavika, 7770 Flatanger 2009 CN 120 Vaskeri
23 Hobøl Jan Erling Vestby Gård, Kjelgårdveien 21, 1914 Ytre Enebakk 2009 CN 120 Verksted
24
Myren Rune 7620 Skogn 2009 CN 120 Kylling
25
Skullerud Øystein Sand, Gjevikvn. 141, 1912 Enebakk 2008 CN 80 Grønn omsorg
26
Kvitvang Ove Morten Vang Okkenhaug, 7600 Levanger 2009 KF 108,5 Gris
27
Samdal Arne 7288 SOKNDAL 2010 CN 80 Villa
28
Brandsegg Per Øyvind 7718 STEINKJER 2010 CN 120 Gris
29
Heer Snekkerverksted Wilhelm Hveding 1870 TRØGSTAD 2010 . Snekkeri
30
Møllegård Bjørn 7100 RISSA 2010 CN 25 Villa
31
Onsager Jan Gunnar Grålum 2010 CN 25 Villa
32
Grimstad Ola 6629 TORJULVÅGEN 2010 CN 25 Villa
33
Skele Gård, Lunde Vidar 7623 RONGLAN 2010 CN 120 Konsumegg
34
Kjølen Tor Oluf 7624 EKNE 2010 CN 120 Gris
35
Jule Tor Henrik Naust, 7710 SPARBU 2010 KF 108,5 Gris
36
Nesjan Per Arne Rosvold Nordre, 7650 Verdal 2010 CN 120 Gris
37
Myraunet Lars 7633 FROSTA 2010 CN 120 Selskapslokaler
38
Stokke Lars Skjerve Vestre, 7620 SKOGN 2010 CN 200 Kylling
39
Stiklestad Hagesenter AS Stiklestad, 7650 VERDAL 2010 CN 200 Gartneri
40
Braa Per 7105 STADSBYGD 2010 CN 120 Kalkun
41
Sillerud Otto Melby, 2270 FLISA 2010 CN 80 Korn
42
Mjølnerød Harald Rokke, 1763 Halden 2010 KF 108,5 Gris, korn
43
Karlsen Stein Haavard Stein 1592 VÅLER 2010 CN 40 Verksted
44
Kjenstad Jørgen 7760 SNÅSA 2010 CN 80 Gris
45
Vårum Trond 7150 STADSBYGD 2010 CN 200 Kalkun
46
Jenssen Anton Vinje Bruk, 7690 MOSVIK 2010 CN 120 Korn, verksted
47
AG-Tre Arne Granhus 7334 STORÅS 2010 KF 111 Trevarefabrikk
48
Stranda Gjenvinning og Transport . Ødegårdsveien 130, 6200 STRANDA 2010 CN120 Gjenvinning
49
Heggdal Øystein Rostadveien 200, 7670 INDERØY 2010 CN 120 Gris
50
Hobøl Jan Erling Vestby Gård, Kjelgårdveien 21, 1914 Ytre Enebakk 2010 CN 120 Verksted
51
Fleischer Alexander 1592 Våler 2010 CN 25 Villa
52
Sletten Roar 2680 VÅGÅ 2010 CN 80 Melk
53
Vatvedt Stein Ivar Knold, Degernes 2010 . .
54
Østgårdsgjelten Harald Eilif 2552 DALSBYGDA 2010 CN 80 Ku
55
Storflor Odd Magne 7520 HEGRA 2011 CN 80 Ku
56
Bjørnstad Johan Ludvik Markabygdveien 167, 7560 Vikhammer 2011 CN 80 Hjorteoppdrett, idrettshall
57
Viste Ivar Nedre Nordheradsv. 461, 2680 VÅGÅ 2011 CN 80 .
58
Knipenberg Trond 7622 Markabygd 2011 CN 120 Bolig, verksted

59

Nøst Tore 7629 Ytterøy 2011 CN 80 Ku
60
Ulvin Per Bjarne Rostadveien 426, 7670 Inderøy 2011 CN120 Gris
61
Skagemo Svein 7970 Kolvereid 2011 CN 120 Gris
62
Jørås Bjarne Håkon 7620 Skogn 2011 CN 15 Unit Villa
63
Nesgård Sveinung 7620 Skogn 2011 CN 120 Kylling
64
Lilleøen Inge Olav Litjøya, 7860 Overhalla 2011 CN 200 Kylling
65
Skei Odd Ingar 7730 Beitstad 2011 CN 120 Kylling
66
Brørs Arnt Egil 7730 Beitstad 2011 CN 120 Kylling
67
Holme Leif Arne 7650 Verdal 2011 CN 120 Gris
68
Vangstad Steinar Volhaugveien, 7650 Verdal 2011 CN 80 Verksted, korn
69
Westerhus Jon Erling 7670 Inderøy 2011 CN 200 Gris, ku
70
Stamnes Jan Frode 7730 Beitstad 2011 CN 200 Kylling
71
Moksnes Arne 7732 Steinkjer 2011 CN 200 Kylling
72
Wågø Tore Dillvegen 180,7660 Vuku 2011 CN 15 Unit Villa
73
Romenstad Odd 2485 Rendalen 2011 CN 80 Melk
74
Heiberg Anne Rudsvegen 34, 2848 Skreia 2011 CN 40 Villa
75
Sanne Bjarne Birchs vei, 3530 Røyse 2011 CN 40 Verksted
76
Aftret Jarle Aftret Søndre, 7580 Selbu 2011 CN 120 Melk
77
Busklein Jon Olav Huseby Vestre, 7630 Åsen 2012 KF 108,5S Kylling, korn
78
Mule Kylling SA Buran og Sjetnemark 7600 Levanger 2012 KF 108,5S Kylling
79
Ness Marit Berg 7600 Levanger 2012 CN 120 Gris, korn
80
Holan Per Ingar Gulling, 7724 Steinkjer 2012 CN 120 Kylling, melk
81
Løften Magne 2116 Sander 2012 CN 40 Verksted, utleie
82
Solberg Per 2372 Brøttum 2012 CN 200 Kylling
83
Gimse Ola 7224 Melhus 2012 CN 200 Kylling, korn, sveiseverksted
84
Møen Remy 7629 Ytterøy 2012 KF 108,5S Boliger, verksted, kylling
85
Gjelsvik Aage Sundby, 2050 Jessheim 2011 CN 200 Korn, verksted
86
Gorseth Ronny 7633 Frosta 2012 CN 120  
87
Kjølberg Trond 1860 Trøgstad 2012 KF 108,5S Gris
88
Jacobsen Simen Vestlidvegen 371, 3522 Bjoneroa 2012 CN 120  
89
Finset Olav Finset, Eikedalen 2013 CN 80 Melk
90
Leira Jon 7670 Inderøy 2013 CN 80  
91
Ruggli Anders Fossby, Strømfossveien 1255, 1890 Rakkestad 2013 CN 200 Kylling
92
Feet Sven-Tore Vormnes, 2160 Vormsund 2013 CN 120  
93
Rogstadmoen Frode Steinbekkveien 16, 2110 Slåstad 2013 CN 40  
94 Lien Ole Kristian Murudalsvegen 695, 2676 Heidal 2014 CN 15/1000  
95 Skåland Sindre   2014 CN 80  
96 Brandegg Jan Roar 7298 Budalen 2014 CN 80  
97 Knutsen Arthur 1890 Rakkestad 2014 KF 180,5S  
98 Mjølnerød Martha Dæhliveien 155, 1820 Spydeberg 2014 KF 108,5S  
99 Sætre Are 2265 Namnå 2015 KF 106,5  
100 Holt Harald Ringåsveien 193, 2100 Skarnes 2015 KF 106,5  
101 Myhr Sigfast Myraveien 215, 7620 Skogn 2015 KF 108,5S  
102 Alm Haakon Tangenvegen 307, 2335 Stange 2015 Passat 250  
103 Hynne Are Vreimsida 426,3800 Bø 2015 CN 200 Egg
104 Ramberg Christian 3800 Bø 2015 CN 200 Egg
105 Haukås Sigmund 7288 Sokndal 2015 CN 80  
106 Vatvedt Mia-Maria 1892 Degernes 2015 KF 112,5 Kylling
107 Holmen Sven Anders Sloraveien 150,1878 Hærland 2015 Passat 250 Kylling
108 Åna Fengsel Kriminalomsorgen Nærbø 2015 KF 106  
109 Harstad Åge Molde 2015 CN 80  
110 Homstvedt Ole-Jørgen Eidsberg 2015 KF 108,5S Kalkun
111 Grydeland Carl-Christian Riiser Hobøl 2016 CN 80  
112 Fleicher Carl-Andre Våler 2016 Passat 180  
113 Den Lille Krydderhave   Lier 2016 KF 108,5 Veksthus
114 Lintho Odd A. Fosser 2017 KF 106,5